Prekių apmokėjimas

Garantuojame saugų prekių apmokėjimą, nes visais išankstiniais apmokėjimo atvejais Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas. 

 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galėsite atsiskaityti:

Per mistertango.lt įmoku surinkimo sistema:

 • Naudodamiesi elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymas el.bankininkyste - kai apmokate per savo e-banko sistemą, tarpininkaujant www.mistertango.lt. Šis metodas – tai išankstinis apmokėjimas, pasinaudojant Pirkėjo naudojama el.bankininkystės sistema. Tiesiog pasirinksite Jūsų naudojamo banko pavadinimą ir būsite nukreipti į norimo banko el. sistemą. Už prekes Jūs mokėsite ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje. Tik į šią sistemą suvesite slaptažodžius ir kitą privačią informaciją, todėl mums Jūsų prisijungimo duomenys nebus žinomi. Saugumas garantuotas.
 • Kredito arba debeto kortelėmis. Atsiskaitymas kredito arba debeto kortelėmis -kai apmokate savo užsakymą tiesiogiai iš kredito arba debeto kortelės, tarpininkaujant www.mistertango.lt. Šis metodas – tai išankstinis apmokėjimas, pasinaudojant Pirkėjo naudojama mokėjimo kortelė. Tiesiog suveskite Jūsų naudojamos kortelės reikiamus duomenys. Už prekes Jūs mokėsite ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje įmokų surinkimo sistemoje, saugiame serveryje. Tik į šią sistemą suvesite visa privačią informaciją, todėl mums Jūsų prisijungimo duomenys nebus žinomi. Saugumas garantuotas.
 • Pagal išankstinė sąskaita. Atsiskaitymas pagal išankstinė sąskaita - kai apmokate savo užsakymą tiesioginių pavedimų, tarpininkaujant www.mistertango.lt. Šis metodas – tai išankstinis apmokėjimas iš pirkėjo banko sąskaitos pagal iš anksto paruošta sąskaita. Visi veiksmai yra atliekami pirkėjo banke, todėl mums Jūsų prisijungimo duomenys nebus žinomi. Saugumas garantuotas.
 • Nukreipiant apmokėjimą kitam asmeniui. Atsiskaitymas nukreipiant apmokėjimą kitam asmeniui - kai apmokėjimą nukreipiat kitam asmeniu, tarpininkaujant www.mistertango.lt. Pasirinkus ši apmokėjimo būdą Jus turėsite įvesti žmogaus, kuriam norite nukreipti mokėjimą, el. pašto adresą. jam bus išsiųstas el. laiškas su nuoroda apmokėjimui. Paspaudus ant nuorodos mokėtojas galės išsirinkti viena iš aukščiau išvardytu apmokėjimo būdų. Saugumas garantuotas.

Tiesioginių bankinių pavedimų į pardavėjo sąskaita:

 • Pasirinkus apmokėjimo būda Bankiniu pavedimu, jūs, užbaigę užsakymą, į užsakymo metu nurodytą el. paštą gausite rekvizitus, kuriais reikės apmokėti už prekes. Užsakymo apmokėjimo suma yra nurodyta "Viso" laukelyje. Šiame laukelyje yra susumuotos visos jūsų pasirinktų prekių kainos, pristatymo mokestis (jei jis yra). Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti BestPrice.lt užsakymo numerį.
 • Rekvizitai:
 • Gavėjas: Leon Ustinovič
  A/S:  LT59 7044 0003 6764 6111
  Bankas: AB SEB bankas

  Mokėjimo paskirtis: Nurodykite užsakymo numerį

Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Parduotuvė naudoja tiek būtinuosius (svetainės veikimą užtikrinančius ar naudojimąsi ja palengvinančius) slapukus, tokius kaip filtravimo nustatymų ar prisijungimo prisiminimo, tiek ir analitinius slapukus. Mes nenaudosime ir jokiai trečiajai šaliai neleisime naudoti statistinės analizės duomenų tam, kad atsektų ar rinktų bet kokią informaciją, leidžiančią nustatyti šios svetainės lankytojų tapatybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus

Essential SSL